Kontejnery

Scaffmont – Váš komplexní dodavatel kontejnerů

od firmy Containex

Jste na prahu rozšíření vašeho podnikání a hledáte flexibilní a efektivní řešení pro vaše prostory? Scaffmont je oficiálním distributorem značky Containex a nabízí kompletní servis „na klíč“. Nemusíte se obracet přímo na výrobce – my vám zajistíme vše od výběru přes dopravu až po instalaci kontejnerů.

PRODEJ

PRONÁJEM

Včetně dopravy a instalace.

My vám zajistíme vše od výběru přes dopravu až po instalaci kontejnerů.

Kancelářské kontejnery

Flexibilita a design

Objevte svět našich kancelářských kontejnerů. Tyto multifunkční moduly lze využít jako moderní kanceláře, obchody, třídy nebo klubovny. Díky flexibilnímu panelovému systému lze kontejnery rychle dodat, namontovat a snadno je přizpůsobit vašim požadavkům nebo je rozšířit.

Sanitární kontejnery

Čistota a komfort

Naše sanitární a WC kontejnery splňují nejvyšší standardy hygieny a nabízí pohodlí tekoucí vody. Ať potřebujete vybavit pracoviště nebo staveniště, nabízíme řešení, které vyhoví vašim potřebám.

Skladové kontejnery

Bezpečnost a prostor

Potřebujete-li rozšířit skladovací kapacity, naše skladové kontejnery jsou připraveny splnit vaše očekávání. Dostupné v různých velikostech a s možností přizpůsobení, tyto kontejnery jsou ideální pro vaše skladové potřeby.

Doplňkové a spojovací kontejnery

Kompletní sestavy

Pro ty, kteří hledají větší prostorová řešení, nabízíme kontejnerové sestavy, které lze kdykoliv upravit nebo rozšířit. Scaffmont vám pomůže vytvořit kontejnerový komplex přesně podle vašich požadavků.

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU S SCAFFMONT

Nemusíte ztrácet čas vyhledáváním a koordinací různých dodavatelů. Scaffmont je vaším partnerem, který vám zjednoduší celý proces a zajistí, že vaše kontejnerové řešení bude připraveno rychle a bez komplikací. Vše od projektování přes realizaci až po servis – spolehněte se na nás.

Prozkoumejte možnosti, které nabízíme, a objevte, jak může být vaše řešení s kontejnery od Containex jednoduché a efektivní, když máte správného partnera. Kontaktujte nás a získejte nezávaznou nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.

PRODEJ

PRONÁJEM

Poptávka kontejnéru


Naše činnosti