Pracujeme s lešením firmy PERI

Všechny zakázky se snažíme realizovat v co nejkratším termínu.

Naše lešení je velmi variabilní a výhodně použitelné pro práce na velkých průmyslových stavbách i práce na rodinných domech.


Rámové lešení PERI UP T 72

Lešení PERI UP T 72 splní jakékoli požadavky, které lze technicky a hospodárně vyřešit s pomocí rámového lešení. Uživateli nabízí navíc vysokou míru bezpečnosti bez použití osobního jištění, které je vyžadováno v mnoha zemích. Předem montované zábradlí následujícího podlaží je montováno z nižšího zajištěného podlaží spolu s T-rámem. Při vstupu do následujícího podlaží je lešenář již zajištěn. Tímto způsobem je zajištěna rychlá a bezpečná práce. Vysoká únosnost rámového bednění PERI UP T 72 umožňuje velké délky pole pro všechny skupiny lešení a prováděné práce. Základní uspořádání ukotvení systému PERI UP odpovídá přesazenému uspořádání kotev o velikosti 8,00 m. Jen u systému PERI UP je schváleno použití tohoto uspořádání v okrajových částech lešení. Vysoká tuhost a únosnost T-rámu UVT umožňuje použití velkého počtu doplňků: vnitřní konzoly v každém podlaží, přídavné vnější konzoly, ochranné stříšky, sítě a plachty.


Armovací lešení PERI UP Rosett / Flex

Armovací lešení je zvláštním druhem fasádního lešení. Vyznačuje se tím, že nevyžaduje ukotvení. Sestavy jsou stabilní bez použití přitížení a lze je tedy přemisťovat bez nutnosti montáže. Stavebnicový princip armovacího lešení PERI UP Rosett umožňuje rychle stanovit a jednoduše připravit množství potřebného materiálu. Dodaný návod k montáži a použití armovacího lešení obsahuje všechny bezpečnostní pokyny až po informace o místech uvázání vázacích prostředků jeřábu. Při konfiguraci sestav lešení je přihlédnuto k různým potřebným výškám, které vyplývají z návrhu bednění.

Stabilita

Bez ukotvení - bez nutnosti přitížení před bedněním a stěnami.

Možnost naplánování

Stavebnicový princip umožňuje rychlé stanovení množství potřebného materiálu.

Rychlost

Pevné spojení jednotlivých dílů na tah umožňuje přemísťování kompletních sestav jeřábem.


Fasádní lešení PERI UP Easy

PERI UP Easy s technicky vylepšeným rámem spojuje ideálním způsobem bezpečnost a hospodárnost. Lešení se vyznačuje malou hmotností, to vede k výraznému zkrácení doby montáže a demontáže. Vzhledem k tomu, že se zábradlí následujícího patra montuje bez přídavných dílů s Easy rámem, je lešenář chráněn před pádem z výšky v každé úrovni bez osobního jištění. Zvláštní výhoda: rozeta na Easy rámu umožňuje kombinaci se systémovými konstrukčními díly modulového lešení PERI UP Flex. To otevírá nové možnosti použití také pro ucelená zadání.

PERI UP Easy má systémovou šířku 67 cm (pro třídu W 06), příp. 100 cm (pro třídu W 09). Pro systémovou šířku 67 cm je k dispozici jednodílná kombinovaná podlaha s šířkou 66 cm nebo dvě ocelové podlahy každá s šířkou 33 cm. V návaznosti na metrický systém obsahuje program také rám s šířkou 100 cm, který je možné jako alternativu osadit ocelovou podlahou šířky 25 cm ze systému modulového lešení PERI UP Flex.

Všechny podlahy PERI UP jsou opatřeny integrovanou pojistkou proti nazdvihnutí. To znamená nejen rychlou montáž a bezpečnou pracovní podlahu, ale také umožňuje rychlé otevření a uzavření polí lešení, např. pro transport materiálu.

Montáž základního lešení probíhá téměř bez spojek. Systém rychlého kotvení Easy umožňuje zkrácení doby montáže. Mnoho promyšlených konstrukčních detailů činí systém PERI UP Easy rychlejším a efektivnějším, např. vytvoření vnějších a vnitřních rohů pouze několika konstrukčními díly.

Montáž PERI UP Easy je velmi bezpečná: vzhledem k logické montáži s rámem Easy je lešenář zajištěn po celou dobu bez osobního jištění proti pádu z výšky.

Nižší hmotnost

Rychlejší práce díky velmi malé hmotnosti jednotlivých konstrukčních dílů.

Větší bezpečnost

Zajištění proti pádu bez dalšího příslušenství s pomocí systémové montáže probíhající za předem montovaným zábradlím.

Rychlá montáž

Běžné provedení bez spojkování a se systémem rychlého kotvení, montáž téměř bez použití nářadí.

Největší rozmanitost použití

Kombinace se systémovými díly PERI UP Flex s pomocí rozet na Easy rámu.


Poptávka lešení


Naše činnosti